ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

درباره وب نـوش بیشتر بدانید

اکیپ طراحان وب نوش یک تیم چندین نفره از طراحان و متخصصان حرفه ای در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی و طراحی گرافیک هست که با این هدف به وجود اومده تا بتونه تمامی نیاز های طراحی شما رو برطرف بکنه و شمارو به هدفتون نزدیک تر بکنه. امیدوارم بتونیم به هدفمون برسیم !

درباره ما 1

خدمات طراحی سایت | سئو و بهینه سازی | طراحی گرافیکی

ما در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را برای شما کسب می‌کنیم.

درباره ما 2

تجارت آنلاین وبنوش

بی نهایت شفاف و متفاوت باشید…

بیش از 6 سال است که رسانۀ تجارت وبنوش در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

تجارت آنلاین وب نوش
54 فروش قالب
38 سئو سایت
33 طراحی سایت
450 سفارشات گرافیکی
فرهنگ وب نوش

فرهنگ وب نوش

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

اکیپ طراحان وب نوش قصد دارد همراه شما، فصلی نو در کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

و در آخـر…

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. اما زندگی که فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم خوب و سرزنده لازم است. پس سعی می‌کنیم قدر تک تک لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.
وبنوش

تیم ما را بشناسید

موفقیت ما اتفاقی نیست!

مهرنوش رضایی

مهرنوش رضایی

معاونت

مهرنوش کارشناس نرم افزار کامپیوتره و طراحی گرافیک رو به طور تجربی یاد گرفته و توی این زمینه فوق العاده با استعداده. مسیر پیشرفت روز افزون در مسیر طراحی گرافیک رو خیلی سریع و با انگیزه طی میکنه و از اون دست آدمای خوش قلب و با احساسه و برای انجام تک تک پروژه هاش فکر شده عمل میکنه

فرشاد رحیمی

فرشاد رحیمی

مدیریت

فرشاد بنیانگذار و مدیر اصلی مجموعه اس. نکته جالب توجه در مورد فرشاد اینه که مثل مدیرای شرکت های دیگه، خشک و بداخلاق و غیرقابل دسترس نیست. میشه گفت یک لیدر توانمند و دلسوز برای تیم ماست که الویت اول زندگیش کارش هست و وقت زیادی رو صرفش میکنه.

اکبر لطفی نژاد

اکبر لطفی نژاد

کارشناس بازاریابی

زینب عباسی

زینب عباسی

طراح گرافیک

محمد منصوری

محمد منصوری

کارشناس تولید محتوا

شکیلا محمدی

شکیلا محمدی

نویسنده وبلاگ

شایان بهادرانی

شایان بهادرانی

طراح وب

فاطمه منتظری

فاطمه منتظری

کارشناس سئو

پشتیبانی واتساپ