ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی کارت ویزیت

معمولا اولین خروجی از سلیقه و دقت نظر شما روی کارت ویزیت شما قضاوت میشود. خوب است که طراحی کارت ویزیت خود را به متخصص این کار بسپارید.

طراحی کارت ویزیت : یکی از مسائلی که پیش از چاپ یک کارت ویزیت مورد توجه است نحوه طراحی کارت ویزیت است. طرحی که برای کارت ویزیت طراحی می شود در ظاهر آن تاثیر به‌سزایی گذاشته و همانند کیفیت چاپ می‌تواند در جذب مخاطب مهم باشد.

سفارش طراحی کارت ویزیت :

سفارش طراحی کارت ویزیت در وب نوش به این صورت است که اطلاعات مورد نظر شما مانند اسم، آدرس، تلفن، لوگو، رنگ سازمانی و … از شما دریافت می شود و یک طرح اختصاصی توسط گروه وبنوش اجرا شده و برایتان ارسال می شود.

در صورت تائید کلیت طرح، تغییرات مد نظرتان جهت نهایی کردن طرح روی آن اجرا می شود. توجه داشته باشید که تا 4 مرحله می توانید طرح را ویرایش کنید.

در صورتی که طرح اولیه مورد تایید شما نباشد، طرح اولیه پاک شده و تا 2 مرتبه دیگر با توجه به توضیحات و خواسته شما طرح جدید طراحی و ارسال می شود و تغییرات مورد مظر شما انجام می گردد.

لازم به ذکر است که در صورت درخواست اعمال تغییر روی طرح ارسالی به معنای تائید کلیت طرح بوده و پس از انجام تغییرات طرح متفاوت دیگری اجرا نخواهد شد.

تعرفه طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت یک رو

75,000 تومان

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت دو رو

85,000 تومان

 

طراحی کارت ویزیت

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

چرا طراحی کارت ویزیت حائز اهمیت است؟

به همان اندازه که داشتن ظاهری تمیز و شیک برای یک رستوران نشان دهنده کیفیت خدماتش است، کارت ویزیت هم در اولین نگاه برای عموم مردم نشان دهنده کیفیت کار شماست. چون معمولا اولین خروجی از سلیقه و دقت نظر شما روی کارت ویزیتتان قضاوت می شود. شدیدا پیشنهاد میکنیم که طراحی کارت ویزیت خود را به متخصص این کار بسپارید!

طراحی کارت ویزیت یعنی چه؟!

کارت ویزیت درحقیقت کارت یا کاغذ کوچکی است که اطلاعات تماس شما و شغلتان روی آن درج شده است. متاسفانه در ایران معمولا کارت ویزیت آخرین موردی است که سفارش می دهند و به اهمیت بالای بازاریابی غیرمستقیم آن توجه نمی کنند. ما به شما توصیه میکنیم طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را خیلی جدی بگیرید و این امر را به یک متخصص بسپارید.

پشتیبانی واتساپ