ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی پست و استوری اینستاگرام

همه کاربران شبکه های اجتماعی معمولا به طور ثابت، هر روز زمانی را صرف دیدن طراحی پست و استوری در اینستاگرام می کنند پس بهتر است که یک طراحی جذاب متناسب با هدفتان داشته باشید.

طراحی استوری

40,000 تومان

  • سفارش طراحی استوری اینستاگرام
  • یک الی 2 روز کاری
  • سفارش دهید

 

طراحی استوری اینستاگرام

طراحی پست

40,000 تومان

  • سفارش طراحی پست اینستاگرام
  • یک الی 2 روز کاری
  • سفارش دهید

طراحی پست اینستاگرام

چرا طراحی استوری اینستاگرام مهمه؟

تجربه و تحقیقات ثابت کرده که همه کاربران شبکه های اجتماعی معمولا به طور ثابت، هر روز زمانی را صرف دیدن حال و احوال دوستانشان از طریق مشاهده استوری آنها می کنند. پس چه فرصتی مناسب تر از این که در همین چند ثانیه فرصتی که به مشاهده استوری شما تعلق میگیرد، یک پیام جذاب همراه با طراحی مناسب با هدف خودتان داشته باشید. این کار تخصصی را به تیم طراحی ما بسپارید!

چرا طراحی پست اینستاگرام مهمه ؟

طراحی پست اینستاگرام تاثیر شگفت انگیزی روی افزایش فالوور و فروش شما دارد، باید با فکر و ایده جذاب و درست، و بهره مندی از خلاقیت، پست های اینستاگرام را طراحی کنید. هرچه طراحی پست اینستاگرامتان هیجان انگیزتر باشد مخاطبان هم بیشتر به آن توجه می‌کنند و راه‌های زیادی وجود دارد تا یک پست اینستاگرامی خاص و هیجان انگیز باشد و ما  مهمترین آنها را برای شما انجام می دهیم… در این شرایط  شما به سرعت در این بازی رقابتی، از دیگر رقبا جلو میزنیند!

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ