ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی ناخن

امروزه طراحی ناخن یک امر رایج بین خانم ها به حساب می آید.طرح های زیادی هم در اینترنت موجود است که میتوانید از آنها استفاده کنید ولی این طرح ها دراختیار عموم مردم قرار دارند اما طرحی که خاص باشد و فقط برای شما طبق سلیقه و درخواست شما طراحی شده باشد را جایی نمیبینیم. از این رو وبنوش خدمات طراحی گرافیکی ناخن را خدمت شما عزیزان ارائه میکند.

لازم به ذکر است که وب نوش فقط خدمات طراحی گرافیکی ناخن را ارائه می دهد و هیچ خدماتی جهت کاشت یا اجرای طراح روی ناخن دست یا پا ارائه نمی دهد!

طراحی پوستر یعنی چه؟!

کاغذهایی که اطلاعات مربوط به موضوع، زمان، مکان و جزییات یک رویداد یا همایش را به اطلاع بیننده می رسانند، پوستر نامیده می شوند. پوستر معمولا به دیوار نصب می شود و باید این ویژگی را داشته باشد که چند ثانیه ای توجه بیننده را به خودش جلب کند و محاطب را میخکوب کند تا بتواند به درستی اطلاعاتش را به مخاطب منتقل کند. طراحی پوستر نیاز به تکنیک‌های زیادی دارد تا در نگاه اول برای مخاطب زیبایی و جذابیت داشته باشد.

چرا طراحی پوستر مهم است؟

از آنجایی که اطلاع رسانی رویدادها عموماً از طریق پوستر انجام می شود، اولین جلوه ای که عمق رویداد شما را نمایان می کند همین پوستر است. پس باید طوری طراحی شود که خودش را کاملا از تبلیغات دیگر متمایز کند. در طراحی پوستر نکات و تکنیک هایی وجود دارد که آن را کاملا برای اطلاع رسانی رویدادها و همایش ها بهینه می کند. این مهمترین کاری است که طراحان وب نوش به خوبی قادر به انجامش هستند.

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ