ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی مهر

هر مجموعه تجاری یا شخص متخصصی برای حضور در بازار تجارت و رسمیت بخشیدن به اسناد و مکاتبات خود به مهر نیاز دارد.طراحی مهر نیاز به تخصص تیم ما دارد.

سفارش

50,000 تومان

طراحی مهر

طراحی مهر چیه؟!

طرحی که با استفاده از طرح لوگو یا متن شما به شکل تکرنگ، طراحی می شود. یک مهر می تواند دسته ثابت یا دسته متحرک، معمولی یا اتوماتیک، دارای جوهر یا بی جوهر، ژلاتینی یا لیزری، تک رنگ یا چند رنگ باشد. از آن جایی که ساخت مهر با استفاده از مدارک رسمی ثبتی هر تجارت انجام می شود، رسالت اصلی مهر، رسمیت بخشیدن به مدارک و اسنادی است که به آن مهر مزین شده اند. مهرها می توانند شامل شماره ثبت، کد اقتصادی، شماره تماس و … باشند که نسبت به درخواست شما روی طرح مهرتان اعمال می شوند.

چرا طراحی مهر مهمه ؟

هر مجموعه تجاری یا شخص متخصصی برای حضور در بازار تجارت و همچنین رسمیت بخشیدن به اسناد و مکاتباتش به مهر نیاز دارد. مهرها می توانند در عین سادگی از تایپوگرافی خاصی پیروی کنند یا لوگوی شرکت شما را طوری زیبا نشان بدهند که اسناد و مکاتبات شما را در عین سادگی، رسمی و قابل اعتماد جلوه بدهند. طراحی مهر نیاز به تخصص دارد که تیم طراحی ما به خوبی از پس آن بر می آید!

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ