ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی منو

برای خیلی از مشتریان قیمت خیلی مهم است! پس باید این لیست قیمت (طراحی منو) زیبا و حرفه ای باشد تا مشتری از دیدن آن احساس ناخوشایند نداشته باشد.

سفارش طراحی منو

منو درواقع بازاریاب رستوران‌ و کافی شاپ است و در ایجاد حس خوب در مشتری تاثیر به سزایی دارد. طراحی منو بجز توجه به جنبه هنری و کیفیت چاپ، به مطالعه و آشنایی به تمامی جوانب رستوران و یا کافی شاپ وابسته است.

به همین دلیل چیدمان و طراحی منو به افرادی با تجربه و حرفه ای سپرده می‌شود تا نهایت دقت و توجه به کلیه ابعاد رستوران داری در آن لحاظ گردد مثل سرلیست هر صفحه، ترتیب براساس حاشیه سود بالا، چگونگی قیمت گذاری، استفاده از صفات خوشمزه و …

اکیپ طراحان وب نوش با تمام توان در کنار شماست!

منو تک صفحه

90,000 تومان

طراحی منو

منو 2 صفحه

150,000 تومان

 

طراحی منو

منو 3 لت 2 رو

280,000 تومان

  • سفارش طراحی منو سه لت، دو رو
  • یک الی 2 روز کاری
  • سفارش دهید

 

طراحی منو

طراحی منو چیه ؟!

در تمامی رستوران ها و کافی شاپ ها و … منویی وجود دارد که لیست قیمت های محصولاتشان در آن آورده شده است. زیبایی این منو و جذابیتش خیلی می تواند مسئله مهمی باشد. این منو باید محصولات را با توضیحات لازم به مخاطب ارائه بدهد.

چرا طراحی منو مهمه؟

برای خیلی از مشتریان قیمت خیلی مهم است! پس باید این لیست قیمت زیبا و حرفه ای باشد تا مشتری از دیدنش احساس ناخوشایند نداشته باشد!

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ