ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی لیوان تبلیغاتی (طراحی ماگ)

طراحی لیوان تبلیغاتی یا همان طراحی ماگ روش مناسبی برای تبلیغ نام تجاری شماست و درون سازمان و یا درنمایشگاه وسمینارها کاربرد دارد.
از این ابزار مهم و موثر غافل نشده و بهره مند شوید.

سفارش

50,000 تومان

  • سفارش طراحی لیوان تبلیغاتی
  • یک الی 2 روز کاری
  • سفارش دهید

 

طراحی لیوان تبلیغاتی

طراحی لیوان تبلیغاتی یا ماگ چیه؟!

لیوان تبلیغاتی یا همان ماگ ایده ای جذاب و مورد پسند برای همه افراد در سازمان هاست، استفاده از لیوان شخصی و هماهنگ با نام تجاری و رنگ سازمانی برای هر کارمندی جذاب است و یک عامل تبلیغی بوده و جزو اقلام ست اداری محسوب می شود.

چرا طراحی لیوان تبلیغاتی (طراحی ماگ) مهمه ؟

طراحی لیوان تبلیغاتی (طراحی ماگ) روش مناسبی برای تبلیغ نام تجاری شماست و درون سازمان و یا در نمایشگاه و سمینارها کاربرد دارد، زمانی که شرکت کنندگان در همایش و یا نمایشگاه از لیوان تبلغاتی شما استفاده می کنند و یا هدیه میگیرند برایشان خوشایند بوده و نام تجاری شما در خاطرشان ماندگار می شود، توصیه می کنیم از این ابزار مهم و موثر غافل نشده و بهره مند شوید.

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ