ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی فاکتور

طراحی فاکتور : فاکتور فروش، سند خرید کالا یا خدماتی از سمت شما به مشتری می باشد، پس مدت زمان زیادی در آرشیوهای هر شخص یا شرکتی نگهداری می شود.پس باید به شکل جذاب و اصولی طراحی شود.

عمومی

40,000 تومان

 

طراحی فاکتور عمومی

اختصاصی

80,000 تومان

  • سفارش طراحی فاکتور اختصاصی
  • یک الی 2 روز کاری
  • سفارش دهید

 

طراحی فاکتور اختصاصی

طراحی فاکتور یعنی چه؟!

فاکتورهایی آماده برای نوشتن که با استفاده از لوگو و اطلاعات تماس تجاری شما، به طور اختصاصی برای تجارت شما طراحی می شوند. این فاکتورها بسته به اقتضای شغل یا محصول شما، علاوه بر آیتم های همیشگی فاکتورها مثل ردیف، کالا، قیمت واحد، تعداد، مبلغ، جمع کل و … می توانند به سلول های تخصصی و درخواستی شما مجهز شوند. جدول بندی، ترکیب بندی و ابعاد کاغذ می تواند بسته به انتخاب شما متغیر باشد.

چرا طراحی فاکتور مهم است؟

از آنجایی که یک فاکتور فروش می تواند سند خرید کالا یا خدماتی از سمت شما به مشتری محسوب شود،ممکن است مدت زمان زیادی در آرشیوهای حسابداری هر شخص یا شرکتی نگهداری شود. این که طراحی فاکتور به شکلی جذاب و اصولی انجام شود، از آن دسته تکنیک هایی است که موجب وفاداری و بازگشت دوباره مشتریان شما می شود. اجرای این تکنیک ها را به اکیپ طراحان وب نوش بسپارید!

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ