طراحی سایت صنعتی : یکی از روش های تبدیل صنعت و تجارت از حالت سنتی و هل دادن آن به سمت پیشرفت، حضور موثر و قوی در اینترنت می باشد. پیشنهاد می کنیم صاحبان صنعت و تجارت و صنعتگران هرچه سریعتر به منظور استفاده از اینترنت در تجارت خود وارد این حوزه شوند.

یکی از شاخص های توسعه هر کشور رشد صنعت آن کشور است. لازمه صنعتی شدن، تبدیل علوم محض به فناوری، ره اندازی کارخانه جات و بهره برداری بیشتر از پتانسیل های تولید و افزایش کیفیت تولیدات کارخانجات است. پس از تولید محصولات، فرآیند بازاریابی و فروش پیش روی صنعت گران و کارخانه داران است و بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین های روش های بازاریابی جهت افزایش فروش محصولات است.

طراحی سایت صنعتی در تهران

طراحی سایت صنعتی در تهران با قابلیت معرفی کار، کارخانه و مرکز صنعتی باید پتانسیل و قدرت بالایی داشته باشد و باید به صورت حرفه ای طراحی شود تا افزایش بازدیدکنندگان و در نهایت افزایش فروش را برای شما به همراه داشته باشد.

این مسئله که بتوانید محصولات را به خوبی معرفی کرد، بازارهای جدید برای صاحبان صنایع بدست آورد و کمکی شایان به برندسازی آنلاین صنعت نمود، خدمتی ناقابل است که وبنوش، در قدردانی از این عزیزان که سالم‌ترین طیف مشتریان ما هستند، برمی‌آید.

طراحی سایت صنعتی در تهران

طراحی سایت صنعتی در ورامین

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که طراحی سایت صنعتی در ورامین، معیارهای موفقیت در بازار از جمله سرعت افزایش مشتریان، بالا رفتن درصد انتخاب کالای تولیدی شما از میان کالای تولیدی مشابه رقبای شما، افزایش میزان شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع کالا را به صورت یکجا نصیبتان خواهد نمود. قبل از ورود به بحث در خصوص شاخصه های طراحی سایت صنعتی تاکید بر این موضوع بسیار مهم است که طراحی سایت در ورامین مثل تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن نیاز به تخصص های خاص خود دارد.

طراحی سایت صنعتی در ورامین بر مبنای استراتژی و اهداف پیش روی واحد صنعتی و کارخانه شما بنا شده است. به طوری که هم راستا با فعالیت شما، در عرصه پهناور اینترنت هم وب سایتتان در جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان و نیز معرفی همه جانبه محصولات تولیدی به کسانی که هنوز شما را نمی شناسند و در نهایت فروش بیشتر رخ می دهد.

طراحی سایت صنعتی در قرچک

طراحی سایت صنعتی در قرچک یکی از تخصص های وب نوش است. بهره مندی از روش های فروش و بازریابی آنلاین برای کارگاه، کارخانه ، شرکت صنعتی شما می توانید نیاز های خود را برای داشتن یک سایت صنعتی و یا سایتی برای کارخانجات صنعتی با ما درمیان بگذارید و ما هم ایده های شما را پیاده سازی کنیم.

مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار آسان و کاربردی و مورد پسند کاربران باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی روش بسیار خوبی برای ساخت مدیریت کاربردی سایت می باشد.

طراحی سایت صنعتی در شهرری

استفاده از طراحی سایت صنعتی در شهرری علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش هزینه های تبلیغات، امکان معرفی تولیدات شما را در سطحی گسترده تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی دارا است.

در سایت صنعتی در بخش معرفی به معرفی کارخانه، حوزه فعالیت و سوابق پرداخته می شود. در نظر گرفتن صفحه ای در این بخش برای گواهینامه ها، مجوزها و تقدیرنامه ها می تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد.

طراحی سایت صنعتی در پیشوا

وب نوش، طراحی سایت صنعتی در پیشوا را با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی، ظاهری زیبا و اختصاصی، انجام خواهد داد. سایت های صنعتی باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.

در مرحله اوب باید نوع کار مشخص شود. همانطور که می دانید گرافیک و ظاهر سایت شما باید با با گرافیک و ظاهر یک وب سایت تخفیف گروهی متفاوت باشد. پس گرافیست ما نسبت به علایق شما و صنف کار صنعتی شما طرح اختصاصی را یه شما ارائه می دهد. طراحی اختصاصی قالب وب سایت شما یکی از مزیت هایی می باشد به طوری که نمونه طراحی شده فقط مختص شما می باشد همانند اسم تجاری .

طراحی سایت صنعتی در ورامین تهران قرچک پیشوا شهرری 1

ویژگی های سایت صنعتی در وب نوش :

یک سایت صنعتی با قابلیت معرفی کار،کارخانه و مرکز صنعتی باید منزلت و قدرت بالایی داشته باشد و به صورت حرفه ای باشد تا افزایش بازدیدکنندگان و در نهایت افزایش فروش را به همراه داشته باشد.
یک سایت صنعتی باید توانایی چند زبانه بودن را داشته باشد زیرا ممکن است برای معرفی کسب وکار در کشور های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. ازاین رو نسبت به درخواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید از چندین زبان پشتیبانی کنند.
مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار آسان و کاربردی و مورد پسند کاربران باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی روش بسیار خوبی برای ساخت مدیریت کاربردی سایت می باشد. در این راستا وبنوش پنل مدیریتی بسیار آسان و کارآمد را برای شما صنعتگران گرامی طراحی می کند.
سایت های صنعتی با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را دارا باشد تا تجارت و کسب وکار را از حالت سنتی خارج کرده و در بازار های جهانی معرفی کند.

در طراحی سایت صنعتی در بخش معرفی به معرفی کارخانه، حوزه فعالیت و سوابق پرداخته می شود. در نظر گرفتن صفحه ای در این بخش برای گواهینامه ها، مجوزها و تقدیرنامه ها می تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد.

بخش محصولات در سایت صنعتی به معرفی محصولات و مشخصات فنی و کاربرد آن ها می پردازد. کامل بودن اطلاعات این بخش شانس استقبال از خرید محصولات را بالا می برد.

یکی از بخش هایی که در طراحی سایت صنعتی لحاظ می شود بخش مربوط به اطلاعات تماس نمایندگی ها است. وجود این بخش یکی از بخش های خیلی مهم در طراحی سایت صنعتی است. طراحی و تکمیل اطلاعات این بخش در جلب اطمینان مشتریان از وجود خدمات پس از فروش و جایی برای مراجعه در هنگام بروز مشکلات فنی و احتمالی محصول ضروری و واجب است.

بخش همکاری با ما یکی از بخش هایی است که می تواند در طراحی سایت صنعتی لحاظ شود. در این بخش امکان طراحی فرم هایی برای ثبت نام و درخواست استخدام در عناوین شغلی متفاوت وجود دارد.

راه اندازی بخش ارتباط با مشتریان از بخش هایی است که در طراحی سایت صنعتی درنظر گرفته می شود و برای نظرسنجی و حفظ ارتباط مشتریان با سایت و درنتیجه ارتباط با کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

بخش تماس با ما در طراحی سایت صنعتی به نمایش مکان کارخانه روی نقشه گوگل و اطلاعات تماس اختصاص می یابد. در صورت وجود دفتر یا شرکت در محلی دیگر مکان، آدرس و اطلاعات تماس آن ها نیز می تواند در این بخش اضافه شود.

امکانات طراحی سایت صنعتی :

 • تاریخچه و معرفی کارخانه ، خدمات و محصولات
 • توضیح در مورد محصولات
 • ایجاد فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی
 • فرستادن ایمیل بصورت انبوه
 • دسته بندی محصولات و خدمات
 • درج کاتالوگ محصولات
 • گالری تصاویر محصولات
 • فرم استخدام
 • درج استانداردها و گواهینانمه های کسب شده
 • نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها
 • اطلاعات تماس و آدرس شرکت
 • اخبار و مقالات مرتبط با فعالیت شرکت
 • لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
 • معرفی پروژه های در دست اجرا و معرفی پروژه ها و محصولات آینده

 

جهت استعلام هزینه طراحی سایت صنعتی، سفارش و مشاوره رایگان با شماره تماس های زیر درارتباط باشید

09056550189 – 09375354752

امتیاز کل
برای ثبت امتیاز کلیک کنید
[مجموع: 3 درصد: 5]