ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی ساک دستی

مشتریان بعد از خرید محصول نیاز به پاکت یا طراحی ساک دستی دارند که محصول داخلش قرار بگیرد! آیا بهتر نیست این پاکت طراحی اختصاصی شما را داشته باشد و با لوگو و رنگ سازمانی شما هماهنگ باشد؟!

سفارش

100,000 تومان

 

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی چیه؟!

برای فروشگا‌ه‌ هایی که کالا به مشتری ارائه می دهند، این کالا می تواند در بسته بندی شیک و با لوگو و طراحی متناسب شما قرار بگیرد. این کار علاوه بر جنبه‌ تبلیغاتی که بسته بندی در دست مشتری هنگام رفت‌وآمد در خیابان را دارد، همچنین باعث می شود آن بسته‌بندی توسط مشتری نگهداری شود و در مواقع لزوم از آن استفاده کند.

چرا طراحی ساک دستی مهمه ؟

مشتریان شما بعد از خرید محصول شما باید آن را همراه خودشان ببرند! خب! نیاز به پاکت یا ساک دستی یا چیزی دارند که محصول داخل آن قرار بگیرد! آیا بهتر نیست این پاکت طراحی اختصاصی شما را داشته باشد و با لوگو و رنگ سازمانی شما هماهنگ باشد؟!

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ