ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی جلد کتاب

طی چندسال گذشته با همه گیر شدن اینترنت، حجم اطلاعات ناقص و نادرست رو به افزایش است. اگر قصد انتشار مطلب، اندیشه یا تجربه ای را به شکل ماندگار و رسمی دارید، کتاب بهترین گزینه است. به شرطی که کتابی متفاوت، شکیل و اصولی تولید کنید.

طراحی جلد کتاب

یکی از عوامل تاثیر گذار بر فروش کتاب، زیبایی آن و هماهنگی جلد کتاب با متن آن می باشد. همان طور که می دانید کتاب به عنوان یک محصول تخصصی، از افکار و تجربیات نویسنده اش ارائه می شود. در طراحی جلد کتاب، موضوعاتی مثل موقعیت مطالب، تصاویر و نمودارها، به همراه مسیر کلی بیان متن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سفارش طراحی جلد کتاب

امروزه با همه گیر شدن اینترنت، حجم اطلاعات ناقص و نادرست روبه افزایش می باشد. اگه قصد انتشار مطلب، اندیشه یا تجربه ای را به صورت ماندگار و رسمی دارید، کتاب بهترین گزینه برای شماست. البته به شرطی که کتابی متفاوت، شکیل و اصولی را به مرحله اجرا برسانید. سفارش طراحی جلد کتاب از خدماتی است که ما در آن ادعا داریم…روی ما حساب کنید!

سفارش طراحی جلد کتاب

150,000 تومان

  • طراحی جلد رو، پشت و عطف کتاب
  • دو الی 3 روز کاری
  • سفارش دهید

 

طراحی جلد کتاب

طراحی کتاب چیه؟!

کتاب به عنوان یک محصول تخصصی، از افکار و تجربیات نویسنده اش ارائه می‌شود. در طراحی یک کتاب، موضوعاتی مثل موقعیت جایگیری مطالب، تصاویر و نمودارها، به همراه مسیر کلی بیان متن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

چرا طراحی کتاب مهمه ؟

طی چندسال گذشته با همه گیر شدن اینترنت، حجم اطلاعات ناقص و نادرست روبه افزایش است. اگر قصد انتشار مطلب، اندیشه یا تجربه ای را به شکل ماندگار و رسمی دارید، کتاب بهترین گزینه است. به شرطی که کتابی متفاوت، شکیل و اصولی تولید کنید.

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ