ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی تی شرت

صاحبان کسب و کار با توجه به حوزه کاری خود و همینطور برای موقعیت های مختلف میتوانند اقدام به طراحی تی شرت کنند که ابزار تبلیغی شرکت هم خواهد بود.

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت از روش های بسیار موثر در حوزه تبلیغات است. طراحی و چاپ تی شرت دراکیپ طراحان وب نوش بر روی جنس ها و رنگ های متنوع و شاد و با بالاترین کیفیت انجام می شود. طراحی و چاپ تیشرت در مجموعه به صورت تک هم انجام می شود.

در این مجموعه شرایطی برای شما عزیزان فراهم شده است تا مشتریان گرامی بتوانند بصورت آنلاین و غیر حضوری تصاویر دلخواه ، شخصی ، لوگو و یا برند خود را ثبت و در اسرع وقت تحویل بگیرند.

سفارش طراحی تی شرت

سفارش طراحی تیشرت با استفاده از راهکارهای نوین طراحی و چاپ، استفاده از پارچه هاي پنبه ١٠٠ درصد نخي و تكميل هاي مختلف پارچه ، گویای خدمات با کیفیت مرغوب می باشد.

برای شروع کار کافی است متن یا عکس موردنظر خود را از طریق روش های موجود در صفحه تماس باما ارسال کنید و تیشرت دلخواه خودتان را انتخاب نمایید، و سپس منتظر چاپ طرح خود روی تیشرت باشید.

سفارش

100,000 تومان

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت چیه؟!

صاحبان کسب و کار با توجه به حوزه کاری خود و همینطور برای موقعیت های مختلف می توانند اقدام به داشتن تی شرت کنند که ابزار تبلیغی شرکت هم خواهد بود.

چرا طراحی تیشرت مهمه ؟

صاحبان کسب و کار با توجه به حوزه کارشان و همینطور برای موقعیت هایی مثل شرکت در همایش، سمینار، نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و… می توانند اقدام به داشتن تی شرت برای کارمندانشان با طرح و نام سازمانی کنند که علاوه بر اینکه نشانی از ذوق و سلیقه صاحب کار است، ابزار تبلیغی شرکت نیز خواهد بود.

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ