ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی تراکت

اگر میخواهید مختصر و مفید خدمات و محصولات خودتان را به مشتری ها معرفی کنید، تراکت و بروشور میتواند یکی از راه های اصلی باشد. طراحی تراکت باید در عین سادگی در زیباترین شکل ممکن باشد.

طراحی تراکت

طراحی تراکت ارزان ترین شکل تبلیغات می باشد و به راحتی با مخاطب خود ارتباط برقرار می کند. همچنین به علت توزیع مستقیم تراکت ، آمار زیادی از افراد جامعه آن را می بینند. از مزیت های دیگر تراکت  می توان به قابل حمل بودن آن اشاره کرد.

از ویژگی های یک تراکت خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تمرکز بر روی یک موضوع
  • ارائه مطالب درج شده به صورت واضح و مشخص
  • تشویق و ترغیب مخاطب به خواندن تراکت
  • برقراری ارتباط صحیح و هماهنگ بین تصاویر و متن
  • وادار کردن مخاطب به جهت پذیری انتخاب خود

سفارش طراحی تراکت

سفارش طراحی تراکت تبلیغاتی هم مانند سایر ابزارهای بازاریابی مورد توجه اکثر شرکت ها، فروشگاه ها و هر شخص یا محموعه ای که قصد معرفی خود را دارد می باشد. سفارش طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از اولین انتخاب های افراد و شرکت های مختلف است. به این دلیل که برون سپاری پروژه های طراحی از سفارش طراحی لوگو گرفته تا سفارش طراحی کاتالوگ و سایر ابزارهای تبلیغاتی، ارزانتر، سریعتر و مطمئن ترین راه برای استفاده از تجربه و تخصص افرادی است که شاید حتی در نزدیکی ما نباشند و صدها کیلومتر از ما فاصله داشته باشند اما به راحتی میتوان با سفارش طراحی آنلاین تراکت، کار را به کاردان سپرد!

طراحی تراکت یک رو

80,000 تومان

طراحی تراکت

طراحی تراکت دو رو

130,000 تومان

طراحی تراکت

طراحی تراکت یعنی چه؟!

تراکت به برگه های کوچکی گفته می شود که معمولا در خیابان به دست مخاطب می رسد. کاغذ تراکت می تواند از جنس های مختلفی باشد و ضخامت و ابعاد مختلفی داشته باشد، می تواند برش معمولی یا خاص داشته باشد. یک طراحی تراکت می تواند شامل متن، شعار تبلیغاتی، پیام تبلیغاتی، عکس، لوگو و اطلاعات تماس آگهی دهنده باشد.

چرا طراحی تراکت مهم است؟

برای شمایی که می خواهید مختصر و مفید، خدمات و محصولات خودتان را به مشتری ها معرفی کنید ، تراکت و بروشور می تواند یکی از راه های اصلی باشد. نکته ی مهم اینجاست که طراحی تراکت باید در عین سادگی در زیباترین شکل ممکن این اطلاعات را انتقال بدهد. طراحان ما تخصص خوبی در این بخش دارند. می توانید از تخصصشان استفاده کنید و نتیجه کار را ببینید.

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ