ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی بروشور

طراحی بروشور یکی از روش هایی است که در کوتاه ترین زمان ، میتواند ببیننده را با جزییات کار شما آشنا کند. طراحان ما تخصص خوبی در این بخش دارند. میتوانید از آنها استفاده کنید و نتیجه کار را ببینید.

طراحی بروشور

طراحی بروشور به اهداف تبلیغاتی به صورت های متفاوتی طراحی و چاپ می‌شود. میلیون‌ها برگ بروشور در سطح جهان در حوزه های مختلف وجود دارد که فقط تعداد از آنها توانسته اند نظر مخاطب را به خود جلب کنند.

اگر به دنبال طراحی بروشور برای رونق و معرفی کسب و کار خود هستید پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با اصول این کار آشنایی بیشتری پیدا کنید.

طراحی بروشور یکی از روش‌های تقویت تجارت و کسب و کار است و یک ابزار تبلیغاتی مهم و موثر به شمار می رود. همچنین یکی از ابزارهای پرکاربرد جهت بازاریابی و ارتباط با مشتریان به حساب می آید. استفاده از روش های خلاقانه و جذابیت بیشتر در طراحی بروشور می‌تواند توانایی بروشور را برای جذب مشتری بیشتر کند.

سفارش طراحی بروشور

سفارش طراحی بروشور باید چشم نواز و منحصر به فرد باشد تا وجه تمایز منحصر به فردی بین محصولات و خدمات شما با محصولات و خدمات رقبای شما ایجاد کند. طراحی بروشور در حجم بسیار بزرگ بین مردم توزیع می شود و راه مطمعنی برای معرفی شما و محصولاتتان است، بنابراین طراحی بروشور باید بسیار جدی گرفته شود.

طراحی بروشور دو رو

190,000 تومان

طراحی بروشور

طراحی بروشور سه رو

290,000 تومان

 

طراحی بروشور

از کجا بدونم از طراحی شما خوشم میاد؟

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و برای افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

پشتیبانی واتساپ