ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

طبق آمار، بزرگترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی سایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی درست و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن برعکس باشد.

خدمات سئو 1

افزایش بازدید طبیعی سایت

با انجام اصول سئو سایت شما از دید موتورهای جستجو اعتبار خواهند یافت و به مرور باعث افزایش بازدید موثر برای سایت شما خواهد شد.

خدمات سئو 2

تاثیر مستمر و نتیجه بخش

رتبه وبسایت شما اگر به درستی افزایش یابد به این راحتی ها هم افت نخواهد کرد و شما شاهد بهبود مستمر نتایج کار سئو خواهید بود

خدمات سئو 3

دسترسی مشتریان به شما

افرادی به سایت شما هدایت خواهند شد که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

برای بهینه سازی وب سایت (SEO) از کجا باید شروع کنیم؟

طراحی گرافیک

با سئو و بهینه سازی سایت خود میتوانید مخاطبان وب سایت و کسب و کار خود را چندین برابر نمایید. برای بهینه سازی سایت ده‌ها فاکتور وجود دارد که ما در وبنوش پارتاب تمامی این موارد را برای شما تعیین نموده و سپس با شما وارد فازهای اجرایی خواهیم شد. برای سئو و بهینه سازی سایت شما برنامه های بسیار ویژه‌ای را داریم.

لینک سازی اصولی

لینک سازی شما را توسط نیروی انسانی و با ایجاد تنوع مناسب و اصولی انجام می‌دهیم.

مدیریت ترافیک سایت

آمارهای بازدید سایت بررسی می شود و پس از آن راهکارهای بهینه سازی ارائه می شود.

تحقیق کلمات کلیدی

مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینۀ کاری شما اهمیّت دارند.

استراتژی بک لینک سازی

شکی نیست که هیچ سایتی بدون بک لینک نمیتواند رشد کند

بهینه‌سازی وب سایت

ساختار و محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجوگر آماده می‌کنیم.

معرفی مقدمات سئو

صول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

سئو سایت

مراحل سئو سایت در اکیپ طراحان وبنوش

مرحله اول

سئو  on-page

سئو on-page مثل زیرسازی و یا سفت کاری در امور ساختمانی است. اولین قدمی که باید در سئو سایت بردارید آن است که سایت خود را به لحاظ ساختار درونی و کدنویسی مطابق با تحلیلگرهای موتور جستجو بهینه سای کنید تا موتورهای جستجو زمان مراجعه خطایی را در سایت شما پیدا نکنند. بهینه سازی ابعاد و حجم تصاویر را هم در این مرحله باید انجام دهید.

مرحله دوم

سئو صفحات سایت برای کلمات کلیدی اصلی

صفحات سایت شما بر اساس محتوایی که دارند باید متاتگ و متاتگ دیسکریپشن مناسبی را داشته باشند تا بتوانند موتورهای جستجو را راهنمایی کند. در این مرحله باید اینکار را انجام دهید.

مرحله سوم

بک لینک سازی

بعد از انجام دو مرحله اول، شما باید از سایت های مختلف برای سایت خود بک لینک درست کنید. ساخت بک لینک دروافع مثل صحبت کردن مردم درباره ما می باشد که دارند ما را ارجاع میدهند.

مرحله چهارم

بهینه سازی محتوای سایت

محتوای سایت مثل یک متن سخنرانی است. این محتوا باید بهینه باشد یعنی جمله بندی های صحیح با رعایت اصول کلمات کلیدی، استفاده از رنگ های مختلف برای جملات مختلف، بولد کردن کلمات برای نشان دادن اهمیت آنها، استفاده از عکس ها و مواردی از این قبیل می باشد.

مرحله پنجم

معرفی سایت به موتورهای جستجو

شما بعد از راه اندازی سایت باید به موتور جستجو اعلام کنید که من هستم تا سایت شما را ببیند، این کار در ادامه هم برای هر صفحه مجزا می تواند اتفاق بیفتد که باعث زودتر دیده شدن سایت شما میشود.

مرحله ششم

سئو off-page و گزارش وضعیت سئو

سئو off-page از گام های مهم و اساسی در امر سئو سایت است. فعالیت در شبکه های اجتماعی و راه اندازی صفحات تجاری سایت شما در این مرحله باید انجام پذیرد. فعالیت مستمر در انحمن ها نیز برای سئو off-page مفید می باشد.

مرحله هفتم

بررسی رتبه و بازدید سایت

حالا وقت این است که شما وضعیت رتبه گوگل سایت خود یا هر موتور جستجوی دیگری را ببینید. اینکه شما چه تعداد بازدید کننده ای داشتید باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

سئو یک کار مداوم و تکراری است، به این معنا که شما همیشه در طول فرآیند سئو سایت نیاز دارید که هر کدام از این کارها را بارها و بارها و تا هر جایی که لازم است تکرار کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سئو سایت خود با شماره تماس های زیر درارتباط باشید

0905655018909375354752

پشتیبانی واتساپ