ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

خرید سایت پزشکی آماده

خرید سایت پزشکی : هر پزشک، کلینیک و درمانگاه برای معرفی خدمات خود و سهولت در مراجعات و نوبت‌دهی به افراد مراجعه کننده نیاز به یک سایت پزشکی دارند. علاوه بر این با استفاده از سایت پزشکی سطح آگاهی پزشکی عموم مردم افزایش خواهد یافت.

مزیت های خرید سایت پزشکی از وبنوش

خرید فروشگاه آنلاین

افزایش اعتبار

خرید سایت خبری

درج مقالات پزشکی و کمک به افزایش دانش

خرید سایت تبلیغاتی

امکان پرداخت آنلاین

خرید سایت انجمن

سرعت در سر و ساماندهی به مراجعه کنندگان

خرید سایت پزشکی

معرفی تخصص‌ و بیوگرافی‌ پزشکان

خرید سایت شرکتی

رزرو آنلاین وقت ملاقات با پزشک

وبسایت خود را انتخاب کنید
سایت پزشکی Medicare

2,000,000 تومان

سایت پزشکی Medicare یک سایت حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی، وبسایت کلینیک، خدمات پزشکی و وبسایت های سلامت است. سایت پزشکی Medicare کاملا ریسپانسیو و دارای نمایش رتینا است. همچنین این سایت پزشکی به آسانی و بدون هیچ دانش کدنویسی قابل ویرایش است.

مشاهده سایت      سفارش دهید

خرید سایت پزشکی

سایت پزشکی Medilink

2,200,000 تومان

سایت Medilink یک سایت پزشکی برای مؤسسات پزشکی ، کلینیک ها ، بیمارستان ها و سازمان های بهداشت محور است. این سایت به طور خاص برای استفاده توسط وب سایت های پزشکی طراحی شده است. با کمی کار کردن با سایت Medilink خواهید فهمید که به شما آزادی فراوانی می دهد تا در مورد سازمان بهداشت خود صحبت کنید به گونه ای که سوالی در ذهن بیماران نگذارد.

مشاهده سایت          سفارش دهید

خرید سایت آماده پزشکی

سایت پزشکی Dentalia

2,350,000 تومان

سایت Dentalia یک سایت پزشکی بسیار منعطف میباشد که کاملا مناسب دندانپزشکان، متخصصین مراقبت های بهداشتی و شرکت هایی که خدمات پزشکی را ارائه می دهند میباشد. سایت Dentalia دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا وبسایت برجسته ای برای فعالیت خود ایجاد کنید. این سایت کاملا با طراحی مدرن دارای گزینه های رنگ نامحدود و آسان برای استفاده میباشد.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت دندانپزشکی

سایت پزشکی مدیک پرس MedicPress

2,400,000 تومان

مدیک پرس MedicPress یک سایت پزشکی فوق العاده کاربر پسند، زیبا و بسیار منعطف همراه با مکانیزم بارگذاری سریع صفحات میباشد. این سایت در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی بصورت کاملا اختصاصی برای مجموعه های پزشکی و کلینیک پزشکی و حوزه سلامت و وب سایت شخصی پزشکان منتشر و با استقبال خوب کاربران رو به رو شد.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت آماده پزشکی

سایت پزشکی Medio

3,100,000 تومان

سایت Medio یک سایت پزشکی حرفه ای و مدرن برای شرکت های بزرگ، نمونه کارها و کسب و کار پزشکی است. طراحی خلاقیت را با سادگی ترکیب شده است. سایت Medio برای همه خلاقیت، وبلاگ ها و شرکت های تجاری خلاق مناسب است. سایت Medio کاملا پاسخگو و انعطاف پذیر بوده و در هر وسیله ای قابل نمایش میباشد.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت پزشکی

چرا پزشکان باید وبسایت داشته باشند؟

در حال حاضر حضور افراد در فضای مجازی افزایش یافته و بسیاری از کارها و اقدامات افراد از طریق اینترنت انجام می‌شود. پس برای تمامی کسب و کارها حضور در دنیای اینترنت به یکی از الزامات تبدیل شده است. در این بین پزشکان گروهی هستند که باید بتوانند خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند.

چرا همین حالا باید یک سایت پزشکی را خریداری کنم؟

  • ارتباط با مراجعین خود در هر زمانی از شبانه روز
  • در اختیار قرار دادن مقالات روز برای مراجعین
  • شناخته شدن در بین دیگر پزشکان
  • جذب مراجعین بیشتر
  • پاسخ به پرسش های مراجعین خود در هر زمان و مکانی

آیا سایت پزشکی وب نوش بر پایه سئو است؟

تمامی سایت‌های طراحی شده توسط اکیپ طراحان وب نوش بر پایه سئو هستند. البته ارائه خدمات سئو جداگانه است و برای ارتقا سئو سایت می‌توانید از مشاوره و خدمات سئو وبنوش نیز بهره‌مند شوید.

دسته‌بندی مقالات پزشکی به چه صورت است؟

دسته‌بندی مقالات پزشکی میتواند بصورت تغذیه و سلامت، جراحی زیبایی، تناسب اندام، دهان‌و‌دندان، پوست‌ومو و دانستنی‌ها و… باشد

پشتیبانی واتساپ