ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

خرید سایت شخصی آماده

خرید سایت شخصی : سایت شخصی برای افراد حقیقی و حقوقی حائز اهمیت است تا بتوانند با کاربران و جامعه هدف خود ارتباط برقرار کنند. اگر شما هم به فکر راه‌اندازی یک سایت شخصی هستید. پیشنهاد می‌کنیم فرصت را ازدست ندهید. با دریافت مشاوره رایگان و مشاهده سایت‌های آماده وب نوش یک گام در راستای حرفه‌ای شدن جلوتر باشید!

مزیت های خرید سایت شخصی از وبنوش

خرید سایت تبلیغاتی

ابزاری برای کسب درآمد شخصی

خرید سایت آموزشی

افزایش آگاهی و اعتبار

خرید سایت آگهی

ابزاری در جهت برند سازی

خرید سایت انجمن

به اشتراک گذاری دانش شخصی

خرید سایت شخصی

ایجاد رزومه قوی

خرید سایت شرکتی

ایجاد تعامل و ارتباط با افراد مختلف

وبسایت خود را انتخاب کنید
سایت شخصی Aveo

850,000 تومان

سایت Aveo یک سایت رزومه و نمونه کار و ابزاری عالی برای معرفی خود میباشد. برای وب سایت خلاق خود با استفاده از سایت Aveo نیازی به یک متخصص توسعه وب ندارید. سایت برای یک توسعه دهنده، طراح، برنامه نویس، فریلنسر، عکاس و… مناسب است. شما بدون هیچ دانش برنامه نویسی قادر به کنترل سایت رزومه خود خواهید بود.

مشاهده سایت      سفارش دهید

خرید سایت شخصی

سایت شخصی uCard

900,000 تومان

سایت uCard یک سایت رزومه برای نشان دادن هویت آنلاین شما است. طرح منحصر به فرد سایت uCard و طراحی شیک، آنچه شما باید برای نشان دادن مهارت های خود نیاز دارید را در اختیار دارد. این سایت گزینه های سفارشی سازی زیادی دارد که می توانید آن را تنظیم کنید تا مهارت خود را در چند دقیقه بدون دردسر و دانش برنامه نویسی بازتاب دهید.

مشاهده سایت          سفارش دهید

خرید سایت شخصی آماده

سایت شخصی Empathy

920,000 تومان

سایت Empathy یک سایت رزومه و نمونه کار با طرح منحصر به فرد  و طراحی مدرن  آنچه را که شما نیاز به راه اندازی سایت رزومه خود دارید را داراست. دارای گزینه های سفارشی زیادی است که شما می توانید آن را تنظیم کنید تا بدون هیچ زحمتی و در کمتر از 5 دقیقه سایت خود را راه اندازی و به معرفی مهارت های خود بپردازید.

مشاهده سایت            سفارش دهید

سایت شخصی آماده

سایت شخصی Boldial

1,000,000 تومان

سایت Boldial از آن دسته سایت های تک صفحه ای است که نگاه هر بازدید کننده ای را به وبسایت شما خیره خواهد کرد! سایت شخصی boldial یک سایت فلت پارالاکس است که مناسب هر نوع وبسایت شخصی با هر نوع زمینه کاری بوده و با طراحی خوش رنگ و لعاب خود می تواند سایتی شیک و زیبا برای شما به ارمغان آورد.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت آماده شخصی

سایت شخصی Cooper

1,000,000 تومان

سایت شخصی Cooper یک سایت حرفه ای و چند منظوره با دمو پیش ساخته شده برای نشان دادن مهارت های برتر شما است. این سایت برای طراحان، عکاسان، تصویرگران، تولید کنندگان ویدیو، معماران و دیگرانی که نیاز به یک راه آسان، جذاب و موثر برای به اشتراک گذاشتن کار خود با مشتریان دارند، ساخته شده است.

مشاهده سایت            سفارش دهید

دانلود سایت شخصی

سایت شخصی Divergent

1,150,000 تومان

سایت Divergent یک سایت رزومه شخصی است. این سایت را می توان برای رزومه شخصی یا شرکت استفاده کرد. با استفاده از این سایت رزومه منحصر به فرد شما میتوانید رزومه و تخصص و مهارت های خود را ارائه و نمونه کارهای خود را نشان دهید. سایت Divergent کاملا مناسب برای هر نوع دستگاه است و به بهترین شکل در موبایل و سایر دستگاه ها قابلیت نمایش دارد.

مشاهده سایت            سفارش دهید

سایت شخصی آماده

چرا باید سایت شخصی داشته باشم؟

داشتن سایت تنها برای کسب و کار و ارائه‌ی محصول نیست. در صورتی که دانش و یا خدمتی برای ارائه به افراد جامعه دارید شما کاندید مناسبی برای داشتن یک سایت شخصی هستید.

کاربردهای وب سایت شخصی چیست؟

  • معرفی فعالیت ها و آثار شخصی
  • قابلیت های ویژه برای نمایش نمونه کارهای هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان
  • قابلیت های ویژه برای نمایش برجسته رزومه اساتید دانشگاه و محققان

آیا می‌توانم محتوا و طراحی کلی سایت خودم را ویرایش کنم؟

بله، سایت به نحوی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید ساختار کلی صفحات و همینطور طراحی هر صفحه را ویرایش دهید.

هنگامی که شما به عنوان مدیر وارد وب‌سایت خود می‌شوید، در کنار هر بخش یک دکمه ویرایش قرار داده شده که به کمک آن می‌توانید تغییرات لازم را بر روی آن بخش اعمال کنید.

امکان طراحی یک قالب اختصاصی هم وجود دارد؟

بله، هر زمان که نیاز داشته باشید می‌توانید یک قالب اختصاصی برای سایت یا فروشگاه خودتان طراحی کنید. تیم طراحی وبنوش می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند و یک قالب اختصاصی متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی نماید.

پشتیبانی واتساپ