ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری : داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث می شود تا مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتان پی ببرند و این مورد ناخواسته، موجب جلب اعتماد مخاطب می شود.

طراحی ست اداری (مجموعه اوراق اداری) یکی از مهمترین ارکان یک کسب و کار پویا است. طراحی ست اداری خلاقانه مناسب با کسب و کار هر مجموعه می تواند در موفقیت آن مجموعه تاثیر گذار باشد. طراحی ست حرفه ای و خلاقانه یک از راه های ارتباط سریع مخاطب با مجموعه هدف و دریافت پیام از مشتریان و مخاطبان محسوب می شود.

طراحی ست اداری :

ست‌اداری به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکت ها و سازمان ها گفته میشود که معمولا شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور، کارت ویزیت و… می باشد. لازم به ذکر است که مثل طراحی لوگو و یا آرم تجاری، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

اوراق اداری یک سازمان درواقع نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. وب نوش همراه شماست تا با طراحی ست اداری خود، به چشم ها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید!

 

تعرفه طراحی ست اداری
پکیج اول طراحی ست اداری

140,000 تومان

این پکیج طراحی ست اداری شامل موارد زیر می باشد :

طراحی ست اداری

پکیج دوم طراحی ست اداری

240,000 تومان

این پکیج طراحی ست اداری شامل موارد زیر می باشد :

سفارش طراحی ست اداری

پکیج سوم طراحی ست اداری

340,000 تومان

این پکیج طراحی ست اداری شامل موارد زیر می باشد :

  • طراحی کارت ویزیت
  • سربرگ A4
  • سربرگ A5
  • کارت پرسنلی
  • پاکت نامه
  • فاکتور اختصاصی
  • کاور سی دی
  • سفارش دهید

ست اداری

طراحی ست اداری یعنی چه؟!

ست اداری به مجموعه ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا یک برند که با حفظ لوگو، طرح و رنگبندی یکسانی طراحی می شوند می گویند. طراحی ست اداری شامل طرح های یکپارچه از اقلام مختلف ملزومات چاپی است. ست کامل اداری شامل کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت نامه ملخی، یادداشت، پاکت نامه A4، پاکت نامه A5، کاور سی دی، فاکتور اختصاصی، والپیپر و … می باشد.

دلایل اهمیت طراحی ست اداری

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث می شود مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در کسب و کارتان پی ببرند و درنتیجه موجب جلب اعتماد مخاطب می شود. یک ست اداری شامل یک لوگویی است که به زیبایی طراحی شده و یک رنگ سازمانی را در کنار سایر اطلاعات تماس مشتری، به همراه دارد و با تخصص حرفه ای، در هر کدام از اقلام چاپی، با تناسب ابعاد، به درستی چیده شده است. طراحی ست اداری از تخصص های اکیپ طراحان وب نوش است!

پشتیبانی واتساپ