ساعت کاری 9:00-22:00

طهران، ایران

09375354752

خرید سایت آموزشی آماده

خرید سایت آموزشی آماده : سایت آموزشی برای تمامی مدارس، آموزشگاه‌ها، مدرسین و تمامی کسانی که قصد فروش محصولات، معرفی کلاس‌ها یا خدمات خود را دارند بسیار واجب و مناسب است.اگر مایل به راه اندازی یک سایت آموزشی برای درج مطالب و آموزش‌های مربوط به خود هستید ، وب سایت های آموزشی وبنوش می توانند گزینه مناسبی باشند. در ادامه سایت‌هایی که شما می توانید در زمینه‌های آموزشی ، معرفی خدمات و … از آنها استفاده کنید، نمایش داده می شوند.

مزیت های خرید سایت آموزشی از وبنوش

خرید سایت آموزشی آماده | سایت آماده آموزش آنلاین 1

ارتباط با دانش‌آموزان و خانواده‌ها

خرید سایت هنری

طراحی منحصر به فرد

بهبود سئو

اطلاع رسانی برنامه‌ها و طرح‌ها

خرید سایت انجمن

اطلاع‌رسانی سریع‌تر و کم هزینه‌تر

خرید سایت آموزشی آماده | سایت آماده آموزش آنلاین 2

فروش انواع پکیج و محصولات

خرید سایت خبری

انتشار انواع محتوای آموزشی و...

وبسایت خود را انتخاب کنید
سایت آموزشی Academia

930,000 تومان

سایت Academia ، یک سایت آموزشی فوق العاده حرفه ای است که برای موسسه های آموزشی بسیار مناسب است. این سایت دارای انیمیشن و کاملاً واکنش گرا بوده و به راحتی بروی تمامی دستگاه ها قابل مشاهده و استفاده است. این سایت به استاندارد سازی برای دستگاه های مختلف مانند کامپیوتر و موبایل و آیپد مشهور است. سایت آموزشی Academia را میتوانید با موضوعات آموزشی ، موسسات آموزشی ، دانشگاهی ، سایت مدرسه ، دوره و رویدادهای آنلاین و … استفاده نمائید.

مشاهده سایت      سفارش دهید

خرید سایت آموزشی

سایت آموزشی MasterStudy

980,000 تومان

سایت MasterStudy بهترین سایت آموزشی برای سازمان های آموزشی، که دوره های خود را به فروش می رسانند و کلاس های محلی را سازماندهی می کنند. سایت آموزش آنلاین Masterstudy به عنوان وبسایت آموزشی برای مرکز یادگیری شما طراحی شده است. شما میتوانید دوره های رایگان یا پولی را به اشتراک بگذارید.

مشاهده سایت          سفارش دهید

خرید سایت آموزش آنلاین

سایت آموزشی Course Builder

1,200,000 تومان

سایت Course Builder سایت آموزش آنلاین چند منظوره، با کیفیت بالا برای معلمان، مدرسان، مرکز آموزش، مدارس، دانشگاه ها برای ایجاد و مدیریت وب سایت دوره خود آنلاین شما است. انعطاف پذیری و قدرت این سایت آموزس آنلاین می تواند به شما در ایجاد دوره های آنلاین زیبا کمک کند، دانش خود را در دنیا به اشتراک بگذارید و با فروش آنها درآمد کسب کند. سایت Course Builder آسان برای استفاده بدون دانش برنامه نویسی است.

مشاهده سایت            سفارش دهید

طراحی سایت آموزشی

سایت آموزش آنلاین Eduma

1,350,000 تومان

سایت Eduma که یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین سایت آموزش آنلاین با طراحی واکنشگرا میباشد و مناسب برای آموزش های آنلاین ، آموزشگاه ها ،مدارس،مهدکودک و تدریس خصوصی و … میباشد. امروزه سایت های زیادی از راه فروش آموزش های خود کسب کار عالی راه اندازی کرده اند ! سایت آموزش آنلاین Eduma یک سایت بی نظیر برای موضوع آموزش آنلاین، آموزش، دانشگاه، و … است.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت آماده آموزشی

سایت آموزش آنلاین Turitor

1,500,000 تومان

سایت Turitor یک سایت آماده آموزش آنلاین مناسب برای وب سایتهای آموزشی ، دوره های آنلاین ، LMS ، بازاریابان محتوای آموزشی و موارد دیگر است. سایت Turitor همچنین یک طرح داخلی برای دانشگاه ، مهدکودک ارائه می دهد تا بتوانید به سرعت از وب سایت دانشگاه یا مدرسه راه اندازی کنید.

مشاهده سایت            سفارش دهید

خرید سایت آموزشی آماده

دسترسی های مدیر سایت به چه صورت است ؟

شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید.همچنین می توانید در پنل مدیریت خود به به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

مزیت داشتن سایت آموزشی چیست؟

در صورتی که شما صاحب یک مؤسسه‌ی آموزشی هستید، می‌توانید از طریق سایت، فعالیت‌ها، کلاس‌ها و طرح‌های خود را به افراد زیادی از جامعه معرفی کنید. همچنین می‌توانید از محیط آموزشی عکس و فیلم تهیه کنید و برای آشنایی بیشتر افراد، آن را در قسمت‌های مختلف سایت قرار دهید. اگر محصول آموزشی برای فروش دارید، می‌توانید آن را با اتصال درگاه پرداخت آنلاین به سایت؛ به فروش برسانید. از طرفی اطلاع‌رسانی‌ها از طریق سایت به سرعت انجام می‌شود. این‌ها تنها بخشی از مزایای داشتن سایت آموزشی هستند.

امکانات وبسایت آموزشی چیست؟

 • تاریخچه آموزشگاه
 • طراحی صفحه اخبار و مقالات
 • طراحی بخش دوره های آموزشی
 • طراحی صفحه معرفی اساتید و مربیان
 • بخش شرایط ثبت نام
 • برنامه زمان بندی کلاس ها
 • طراحی سیستم ثبت نام
 • معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 • طراحی صفحه ویدیوهای آموزشی
 • ساخت گالری
 • طراحی انجمن گفت و گو
 • طراحی صفحه نظرات
 • و…

آیا می‌توانم محتوا و طراحی کلی سایت خودم را ویرایش کنم؟

بله، سایت به نحوی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید ساختار کلی صفحات و همینطور طراحی هر صفحه را ویرایش دهید.

هنگامی که شما به عنوان مدیر وارد وب‌سایت خود می‌شوید، در کنار هر بخش یک دکمه ویرایش قرار داده شده که به کمک آن می‌توانید تغییرات لازم را بر روی آن بخش اعمال کنید.

امکان طراحی یک قالب اختصاصی هم وجود دارد؟

بله، هر زمان که نیاز داشته باشید می‌توانید یک قالب اختصاصی برای سایت یا فروشگاه خودتان طراحی کنید. تیم طراحی وبنوش می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند و یک قالب اختصاصی متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی نماید.

پشتیبانی واتساپ